امروز
سه شنبه
دي 1399
30
قمری:06 جمادى الثانية 1442

میلادی:19 ژانویه 2021
 
تاریخ : يکشنبه 5 ارديبهشت 1395     |     کد : 77

رئیس شورای شهر ارومیه عنوان کرد: تلاش های شهرداری تبریز در حوزه گردشگری ستودنی است

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه بر لزوم بهره گیری از تجارب شهرداری تبریز در زمینه گردشگری تاکید کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه بر لزوم بهره گیری از تجارب شهرداری تبریز در زمینه گردشگری تاکید کرد.
 پرویز جلیلی در دیدار تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه با مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با بیان این مطلب، افزود: شورای شهر و شهرداری ارومیه انتظار دارد در  تعامل با شهرداری تبریز از تجربیات حوزه گردشگری شهرداری تبریز بهره‌مند شود.
جلیلی ادامه داد: امیدواریم این نشست نقطه آغازی باشد برای تعامل و ارتباط بین کارشناسان گردشگری و این ارتباط ادامه داشته باشد.
سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در این جلسه گفت: عضویت شهرداری تبریز در مجامع جهانی و حضور در نمایشگاه های بین المللی باعث مطرح شدن تبریز در جهان شده است.رضا خلیلی با اشاره به اهداف بلند مدت شهرداری تبریز در حوزه گردشگری یادآور شد: مهم ترین هدف شهرداری تبریز تامین زیرساخت های گردشگری و پس از آن رسیدن به توسعه پایدار در حوزه گردشگری است.
خلیلی همچنین گفت: تبریز 2018 باید منشا همگرایی بین شهرهای تبریز ارومیه و اردبیل شود تا محدوده شمالغرب کشور به عنوان یک هدف گردشگری جدید در سطح جهانی معرفی شود.
وی اظهار کرد: ما باید از این فرصت ارزنده برای معرفی فرهنگ ایرانی و فرهنگ اسلامی در سطح جهانی بهره مند شویم.
سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، همکاری دستگاه های استان همچون استانداری، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز را از جمله مهم ترین عوامل برای مطرح شدن تبریز در سطح بین المللی دانست.


PDF چاپ چاپ