امروز
سه شنبه
ارديبهشت 1401
27
قمری:16 شوال 1443

میلادی:17 مه 2022
 
تاریخ : دوشنبه 4 دي 1396     |     کد : 147

پیام تبریک شهردار تبریز به مناسبت میلاد حضرت مسیح(ع) و آغاز سال 2018 میلادی

شهردار تبریز با صدور پیامی، با تبریک میلاد مسعود حضرت عیسی مسیح(ع) به عموم مومنان و به ویژه شهروندان ارمنی، اظهار امیدواری کرد، سال آتی میلادی، سالی توام با پیشرفت و تعالی باشد.

در پیام مهندس ایرج شهین‌باهر آمده‌است: سال 2017 میلادی با تمام فراز و نشیب خود، به سر رسید، تا جهانیان، با آغاز سال جدید، به تاسی از آموزه‌های روح‌بخش عیسی‌مسیح علیه‌السلام، دل و جان را مهیای پذیرش صلح، نیکی و مهربانی کند.

وی به حضور شهروندان مسیحی در فرازهای مختلف تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس اشاره کرده و آورده است: بخش مهمی از هویت و واقعیت تاریخی تبریز، مربوط به ارامنه عزیزی است که با نقش اثرگذار خود در طول تاریخ، جلوه‌‌های زیبایی از همدلی و مودت را به شهرمان بخشیده‌اند.

شهین‌باهر با اشاره به این‌که آغاز 2018، طلیعه‌ای ماندگار در توسعه ارتباطات کلان‌شهر تبریز خواهد بود، متذکر شده‌است: همگرایی و مشارکت عموم شهروندان، ضامن اهداف فرهنگی «تبریز 2018» خواهد بود.

شهردار تبریز با تبریک میلاد فرخنده حضرت عیسی مسیح(ع) آورده است: این میلاد متبرک را به عموم مسیحیان و به ویژه، به شهروندان عزیز ارمنی، تبریک گفته و امیدوارم سال جدید میلادی، سالی سرشار از کامیابی و نشاط برای همگان باشد.

گفتنی است شهردار تبریز، در پیام‌های جداگانه‌ای فرارسیدن سال نوی میلادی را به شهرداران شهرهای خواهرخوانده تبریز و سفرای این کشورها تبریک گفته است.


PDF چاپ چاپ