امروز
سه شنبه
ارديبهشت 1401
27
قمری:16 شوال 1443

میلادی:17 مه 2022
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خیز ناتمام کندوان برای جهانی شدن

خیز ناتمام کندوان برای جهانی شدن روستای صخره ای کندوان در 60 کیلومتری جنوب تبریز که تنها 2 نمونه مشابه در داکوتای آمریکا و کاپادوکیای ترکیه دارد، از حدود هفت سال قبل در انتظار ثبت در میراث جهانی یونسکو قرار دارد.
سه شنبه 30 مرداد 1397

پاک ترین و آلوده ترین کشورهای دنیا کدامند؟

پاک ترین و آلوده ترین کشورهای دنیا کدامند؟ در دنیای امروز سازمان‌های جهانی برای حفظ محیط‌زیست تلاش می‌کنند تا دنیا جایی برای زندگی نسل‌های مختلف باشد.
سه شنبه 26 دي 1396

رئیس کمسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز خواستارشد:

پیگیری بودجه تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت برای تکمیل پروژه های عمرانی

پیگیری بودجه تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت برای تکمیل پروژه های عمرانی رئیس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهر تبریز، خواستار پیگیری بودجه تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت برای تکمیل پروژه های عمرانی شهر شد.
سه شنبه 26 دي 1396

عضو شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد:

داشته‌های فرهنگی تبریز برجسته‌ترین نقطه قوت تبریز 2018 است

داشته‌های فرهنگی تبریز برجسته‌ترین نقطه قوت تبریز 2018 است شهریارنیوز: عضو شورای اسلامی شهر تبریز در جمع هنرمندان عرصه موسیقی تبریز گفت: داشته های فرهنگی تبریز برجسته ترین نقطه قوت تبریز 2018 است.
شنبه 23 دي 1396

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عنوان کرد:

تبریز؛ اولین «شهر گردشگر» ایران در تحقق اقتصاد بدون نفت

تبریز؛ اولین «شهر گردشگر» ایران در تحقق اقتصاد بدون نفت معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بایادداشتی در روزنامه ایران از تبریز بعنوان شهر همیشه اول یاد کرده و آورده است:تبریزهمچون همیشه، اولینی دیگر را به کارنامه پر افتخار خود بیفزاید و«تبریز، اولین شهرِ گردشگر ایران در تحقق اقتصاد بدون نفت» باشد.
شنبه 23 دي 1396

شهردار تبریز:

جشن جهانی نوروز در تبریز برگزار می‌شود

جشن جهانی نوروز در تبریز برگزار می‌شود شهردار تبریز از برگزاری جشن جهانی نوروز با حضور مسئولان کشورهای مختلف در تبریز خبر داد و گفت: شعار «بایرامی تبریزیده» به همین منظور انتخاب شده و تلاش خواهد شد با نوروزی پرشور و نشاط، از تمام ظرفیت‌های تاریخی، از جمله بازار زیبای شهر استفاده کنیم.
دوشنبه 4 دي 1396

پیام تبریک شهردار تبریز به مناسبت میلاد حضرت مسیح(ع) و آغاز سال 2018 میلادی

پیام تبریک شهردار تبریز به مناسبت میلاد حضرت مسیح(ع) و آغاز سال 2018 میلادی شهردار تبریز با صدور پیامی، با تبریک میلاد مسعود حضرت عیسی مسیح(ع) به عموم مومنان و به ویژه شهروندان ارمنی، اظهار امیدواری کرد، سال آتی میلادی، سالی توام با پیشرفت و تعالی باشد.
دوشنبه 4 دي 1396

در اطلاعیه شهرداری تبریز آمده است؛

سامانه جامع نظام پیشنهادهای شهرداری تبریز، آماده دریافت نظرات و ایده‌های عموم در بودجه‌ریزی سال ۱۳۹۷

 سامانه جامع نظام پیشنهادهای شهرداری تبریز، آماده دریافت نظرات و ایده‌های عموم در بودجه‌ریزی سال ۱۳۹۷ اداره‌کل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه‌ای از کارشناسان، اصحاب رسانه و شهروندان صاحب نظر خواست تا نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص ضرورت‌‌های برنامه و بودجه سال ۱۳۹۷ ارائه دهند.
سه شنبه 21 آذر 1396

عضو شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد:

عدم تزریق اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومانی تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت

عدم تزریق اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومانی تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت عضو شورای پنجم شورای اسلامی شهر تبریز محدودیت مالی دولت را دلیل اصلی عدم تزریق اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومانی اعلام کرد و با انتقاد از این وضعیت گفت: قرار بر این بود که دولت ۷۰۰ میلیارد تومان در اختیار ما قرار دهد ولی به دلایلی از قبیل محدودیت‌های مالی و بحران اقتصادی این مقدار به ما تزریق نشده است.
چهارشنبه 8 آذر 1396

شهردار تبریز:

برنامه‌های 2018 نیازمند مشارکت عموم دستگاه‌های اجرایی است

برنامه‌های 2018 نیازمند مشارکت عموم دستگاه‌های اجرایی است شهردار تبریز، بر لزوم اجرای وظایف عموم دستگاه‌های اجرایی در برنامه‌های 2018 تاکید کرد و گفت: شهرداری با تمام توان، پایبند ماموریت‌های حوزه گردشگری است؛ اما رسیدن رویداد 2018 به نقطه مطلوب نیازمند احصا و تحقق وظایف تک‌تک دستگاه‌های اجرای است.
چهارشنبه 8 آذر 1396