امروز
پنجشنبه
مرداد 1401
27
قمری:20 محرم 1444

میلادی:18 اوت 2022
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خیز ناتمام کندوان برای جهانی شدن

خیز ناتمام کندوان برای جهانی شدن روستای صخره ای کندوان در 60 کیلومتری جنوب تبریز که تنها 2 نمونه مشابه در داکوتای آمریکا و کاپادوکیای ترکیه دارد، از حدود هفت سال قبل در انتظار ثبت در میراث جهانی یونسکو قرار دارد.
سه شنبه 30 مرداد 1397

یک همراهی شیرین با گردشگران تابستانی/ استقبال مسافران از تورهای تبریزگردی

یک همراهی شیرین با گردشگران تابستانی/ استقبال مسافران از تورهای تبریزگردی  به چهارراه شهید بهشتی میرسم، یک ایستگاه تبریزگردی در اینجا وجود دارد که معمولا مسافران زیادی در این مکان منتظر اتوبوس می مانند. چون در بافت مرکزی شهر قرار گرفته است بیشتر مورد توجه گردشگران تابستانی است.
دوشنبه 29 مرداد 1397

پاک ترین و آلوده ترین کشورهای دنیا کدامند؟

پاک ترین و آلوده ترین کشورهای دنیا کدامند؟ در دنیای امروز سازمان‌های جهانی برای حفظ محیط‌زیست تلاش می‌کنند تا دنیا جایی برای زندگی نسل‌های مختلف باشد.
سه شنبه 26 دي 1396

رئیس کمسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز خواستارشد:

پیگیری بودجه تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت برای تکمیل پروژه های عمرانی

پیگیری بودجه تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت برای تکمیل پروژه های عمرانی رئیس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهر تبریز، خواستار پیگیری بودجه تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت برای تکمیل پروژه های عمرانی شهر شد.
سه شنبه 26 دي 1396

عضو شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد:

داشته‌های فرهنگی تبریز برجسته‌ترین نقطه قوت تبریز 2018 است

داشته‌های فرهنگی تبریز برجسته‌ترین نقطه قوت تبریز 2018 است شهریارنیوز: عضو شورای اسلامی شهر تبریز در جمع هنرمندان عرصه موسیقی تبریز گفت: داشته های فرهنگی تبریز برجسته ترین نقطه قوت تبریز 2018 است.
شنبه 23 دي 1396

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عنوان کرد:

تبریز؛ اولین «شهر گردشگر» ایران در تحقق اقتصاد بدون نفت

تبریز؛ اولین «شهر گردشگر» ایران در تحقق اقتصاد بدون نفت معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بایادداشتی در روزنامه ایران از تبریز بعنوان شهر همیشه اول یاد کرده و آورده است:تبریزهمچون همیشه، اولینی دیگر را به کارنامه پر افتخار خود بیفزاید و«تبریز، اولین شهرِ گردشگر ایران در تحقق اقتصاد بدون نفت» باشد.
شنبه 23 دي 1396

شهردار تبریز:

جشن جهانی نوروز در تبریز برگزار می‌شود

جشن جهانی نوروز در تبریز برگزار می‌شود شهردار تبریز از برگزاری جشن جهانی نوروز با حضور مسئولان کشورهای مختلف در تبریز خبر داد و گفت: شعار «بایرامی تبریزیده» به همین منظور انتخاب شده و تلاش خواهد شد با نوروزی پرشور و نشاط، از تمام ظرفیت‌های تاریخی، از جمله بازار زیبای شهر استفاده کنیم.
دوشنبه 4 دي 1396

پیام تبریک شهردار تبریز به مناسبت میلاد حضرت مسیح(ع) و آغاز سال 2018 میلادی

پیام تبریک شهردار تبریز به مناسبت میلاد حضرت مسیح(ع) و آغاز سال 2018 میلادی شهردار تبریز با صدور پیامی، با تبریک میلاد مسعود حضرت عیسی مسیح(ع) به عموم مومنان و به ویژه شهروندان ارمنی، اظهار امیدواری کرد، سال آتی میلادی، سالی توام با پیشرفت و تعالی باشد.
دوشنبه 4 دي 1396

زهرا احمدی پور

افزایش عوارض خروج از کشور، راه حل نیست

افزایش عوارض خروج از کشور، راه حل نیست زهرا احمدی‌پور، رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری: در تریبون‌های عمومی، سخنرانی‌ها و نطق‌های انتخاباتی و غیرانتخاباتی و اکنون که زمان ارائه لایحه بودجه است، به بیان‌های گوناگون گفته می‌شود که «توریسم راهی آسان، مؤثر و وسیله‌ای نسبتا ارزان برای بهبود وضع اقتصادی کشور است».
چهارشنبه 29 آذر 1396

واقعیت گردشگری، مشارکت و تعصب عمومی شهروندان است

از درج هشتگ #تبریز 2018 تا گذاشتن شمعدانی لب پنجره

از درج هشتگ #تبریز 2018 تا گذاشتن شمعدانی لب پنجره می‌توانیم دست‌روی‌دست بگذاریم و اهمیت رویداد بین‌المللی «تبریز 2018» را با پیش‌کشیدن برخی مشکلات مقطعی، مثل دست‌انداز فلان خیابان، چکه‌کردن لوله فضای سبز و دیر رسیدن اتوبوس بی‌آرتی و... از میان ببریم! اما این نالیدن‌ها، جز این‌که شهرمان را از یک فرصت طلایی، محروم می‌کند، چه ثمری دارد؟
چهارشنبه 29 آذر 1396