امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
تاریخ : دوشنبه 10 خرداد 1395     |     کد : 89

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی خبرداد: رفع موانع سرمایه گذاری اولویت اصلی در راستای نیل به اهداف تبریز 2018

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی ازعزم اداره کل به منظور رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران حوزه گردشگری خبر داد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی ازعزم اداره کل به منظور رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران حوزه گردشگری خبر داد.
به گزارش شهریار، مرتضی آبدار در نشست با سرمایه گذاران حوزه گردشگری گفت:باید کاری کنیم تا تنها دغدغه سرمایه گذاران،امور مربوط به سرمایه گذاری باشد و بروکراسی و تشریفات اداری آن ها را فرسوده نسازد.
وی با اشاره به ظرفیت های استان برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری افزود: توسعه و پیشرفت زیر بنائی در حوزه گردشگری با امکانات دولت مقدور نیست و بخش خصوصی باید در این عرصه حضور داشته باشد و این امر تنها در صورتی تحقق می یابد که مشکلات ادارای به حداقل برسد.
آبدار با اشاره به برنامه محور بودن رویکرد اداره کل میراث فرهنگی گفت:برای هر حوزه ای برنامه داریم، چرا که بر این باوریم بدون برنامه ریزی حرکت به سمت هدف ممکن نیست.
وی با اشاره به پتانسیل بالای تبریز 2018 به منظور تقویت استان در حوزه گردشگری گفت:مبنای ما برای 2018 معرفی و آماده سازی تمامی استان است و سرمایه گذاران حوزه های مختلف باید با تبلیغات مناسب از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.
شایان ذکر است در این دیدار جمع پنجاه نفری از سرمایه گذاران حوزه گردشگری به بیان مسائل و مشکلات مربوط پرداختند و رفع آنها را خواستار شدند.


اداره کل روابط عمومی