امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
تاریخ : دوشنبه 2 فروردين 1395     |     کد : 61

استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ویژه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی: شهرداری تبریز اقدامات نوروزی را از ۸ اسفند آغاز کرد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: شهرداری تبریز با پاکسازی ضربتی شهر از تبلیغات محیطی برنامه‌های نوروزی را از ۸ اسفند ۹۴ آغاز کرد.

دکتر اسماعیل جبارزاده پیش از ظهر امروز در جلسه ویژه ستاد اجرایی خدمات سفر با عنوان این مطلب افزود: شهرداری تبریز در جمع‌آوری تبلیغات انتخاباتی اقدامات شایسته ای انجام داد و شاهد بودیم که در کمتر از ۶ ساعت پس از پایان مهلت رای گیری شهر آری از هرگونه تبلیغات محیطی بود.
جبارزاده ادامه داد: از نظر مدیریت استان این اقدام به عنوان نقطه آغاز برنامه‌های نوروزی به شمار می‌رود و امید داریم که شهردرای تبریز در ایام نوروز همچون سال های گذشته نقش شایسته‌ای در میزبانی از مهمانان نوروزی و معرفی تبریز ایفا کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در حال حاضر احیای دریاچه ارومیه و توسعه صنعت گردشگری در استان از اولویت های مدیریت استانی است و امید داریم با پیگیری این روند شاهد تحقق اقتصاد مقاومتی که از دغدغه‌های اصلی مقام معظم رهبری است دست یابیم.
استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: گردشگری یکی از مهم ترین شاخصه های تحقق اقتصاد مقاومتی است و توجه به این صنعت نوین و درآمدزا توجه به فرمایش مقام معظم رهبری است.


اداره کل روابط عمومی