امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1394     |     کد : 59

در دیدار مسئولان گردشگری دو شهر عنوان شد؛ نمایشگاه گردشگری برلین، مبدا همکاری‌های تبریز و سن‌پترزبورگ

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در جریان پنجاهمین نمایشگاه گردشگری برلین، با رييس كميته گردشگري سن پترزبورگ دیدار و گفتگو کرد

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در جریان پنجاهمین نمایشگاه گردشگری برلین، با  رييس كميته گردشگري سن پترزبورگ  دیدار و گفتگو کرد.
برضا خلیلی در این دیدار با اشاره به این‌که تبریز به واسطه موقعیت جغرافیایی خود، از دوران قدیم، یکی از محورهای مهم ارتباطی ایران و روسیه بوده است، گفت: پیشینه تاریخی دو طرف می‌تواند زمینه توسعه همکاری‌های گردشگری را فراهم آورد.
وی اضافه کرد: سن‌پترزبورگ از شهرهای زیبا و نام‌آشنا برای ایرانیان است؛ بر همین اساس باید ساز و کار فعالیت تورهای گردشگری بین دو شهر، تقویت شود.
اكساندر مارتينوف، رييس كميته گردشگري سن‌پترزبورگ  نیز در این دیدار، غرفه گردشگری تبریز در نمایشگاه بین‌المللی را پربار و جذاب خواند و افزود: خرسندیم که حضور تبریز در این نمایشگاه، به فرصت مهم آشنایی با این شهر زیبا تبدیل شده است.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم این آشنایی، مبدا ارزشمند و کارسازی برای همکاری‌های جدی و سفرهای متقابل بین تبریز و سن‌پترزبورگ باشد.
در پایان این دیدار، مجموعه‌ای مصور از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی تبریز توسط مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز به اكساندر مارتينوف اهدا شد.


اداره کل روابط عمومی