امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
تاریخ : چهارشنبه 19 اسفند 1394     |     کد : 54

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگري شهرداري تبريز: استقبال گسترده فعالان گردشگری جهان از غرفه تبریز در نمایشگاه ITB

افزود: شهرداري كلان شهر تبريز تنها شهرداري ايران و منطقه است كه براي اولين بار در اين نمايشگاه مهم بين المللي در حوزه گردشگري حضور يافته است

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگري شهرداري تبريز با اشاره به استقبال چشمگیر از غرفه تبریز در پنجاهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري برلين (ITB) افزود: شهرداري كلان شهر تبريز تنها شهرداري ايران و منطقه است كه براي اولين بار در اين نمايشگاه مهم بين المللي در حوزه گردشگري حضور يافته است.
رضا خلیلی در حاشیه برگزاری نمایشگاه برلین اظهار داشت: با برگزاری این نمایشگاه در واقع ظرفیت‌‌ها و تجارب گردشگری 185 کشور جهان به اشتراک‌ گذاشته شده است؛ که این امر فرصت مهمی برای توسعه شاخص‌های گردشگری تبریز به شمار می‌رود.
مدیرعامل سازمان توسعه گردشگري شهرداري تبريز ادامه داد: غرفه شهرداري تبريز پر رونق ترين و پر بازديد كننده ترين غرفه از ايران و يكي از غرفه هاي پرمخاطب نمايشگاه برلين بوده است.
خلیلی متذکر شد: اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي، هنري و اجتماعی و همچنین معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری از اهداف حضور تبریز در این رویداد مهم بین‌المللی است.
وی ارایه جاذبه هاي تاريخي و گردشگري شهر تبريز به صورت تصويري و به زبانهاي انگليسي و آلماني، كتاب و كتابچه، كاتالوگ، بروشور و نرم افزار، نمايش فيلم، عكس و كليپ را محتوای برنامه‌های غرفه تبریز در نمایشگاه برلین عنوان کرد و افزود: ارائه و نمايش صنايع دستي و سوغات از ديگر جاذبه هاي بي بديل غرفه تبريز در نمايشگاه گردشگري ITB برلين است.
گفتنی است پنجاهمين نمايشگاه بين المللي گردشگري برلين (ITB) با شركت ١٨٥ كشور جهان به مدت ٥ روز داير خواهد بود.


اداره کل روابط عمومی