امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
تاریخ : يکشنبه 13 دي 1394     |     کد : 2

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد موفقیت تبریز در کسب عنوان شهر نمونه گردشگری، ضامن دستاوردهای مهم فرهنگی و اقتصادی

دکتر دبیری گفت موفقیت تبریز در کسب عنوان شهر نمونه گردشگری در سال ۲۰۱۸، محصول همت کارساز شهرداری در دو سال اخیر است.رییس شورای اسلامی شهر با بیان این‌که موفقیت تبریز در کسب عنوان شهر نمونه گردشگری در سال ۲۰۱۸، محصول همت کارساز شهرداری در دو سال اخیر است، گفت: این موفقیت ارزشمند، بستر مهمی است که می‌تواند ضامن توسعه پایدار و پیشرفت پرشتاب شهر شود . به گزارش شهریار، دکتر شهرام دبیری خاطرنشان کرد: گردشگری، از حوزه‌های مهم مباحث شهری است که در صورت تحقق جایگاه اصلی خود، می‌تواند ضامن  دستاوردهای مهم در هر دو حوزه فرهنگی و اقتصادی باشد .

وی با بیان این‌که این توفیق، نتیجه مهم تعامل شورای اسلامی شهر و شهرداری است، گفت: امروز آوازه شهر تبریز به واسطه اقدامات اساسی در حوزه‌های عمرانی و اجتماعی، در مجامع جهانی مطرح است؛ این امر در واقع از کارساز بودن اصل همدلی و همزمانی در مناسبات مدیریت شهری حکایت دارد .

دبیری در عین حال متذکر شد: این موفقیت گام مهمی است که باید با تدوین سیاست‌ها و راهکارهای پویا و اثرگذار، به گام‌های بعدی منجر شود .

رییس شورای اسلامی شهر تبریز خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر تبریز با استمرار نظارت و حمایت خود، مصمم به پشتیبانی از تلاش های شهرداری است .


اداره کل روابط عمومی