امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
تاریخ : چهارشنبه 1 شهريور 1396     |     کد : 137

مهندس محمد حسین اسحقی/

جدیت در تداوم عمران و آبادی شهر/ از اعتماد شورای پنجم سپاسگزارم

سرپرست شهرداری تبریز گفت: روند رو به رشد عمران آبادی شهر و خدمت رسانی شهرداری به شهروندان بیش از پیش و با جدید ادامه خواهد داشت.

محمد حسین اسحقی اظهار داشت: محدودیت فصل کاری در شهر از یک سو و ضرورت کسب رضایتمندی قاطبه شهروندان از سوی خادمان آنها در شهرداری، ضرورت تلاش بیش از پیش یکایک کارکنان خدوم شهرداری را دوچندان می کند.

سرپرست شهرداری تبریز افزود: تداوم اجرای پروژه های عمرانی در جای جای شهر، خدمت رسانی و توجه به پاکیزگی و زیبایی شهر در تابستان با توجه به حضور میهمانان و گردشگرانی که از سراسر کشور در تبریز حضور دارند باید مورد توجه قرار گیرد.

اسحقی ضمن تقدیر از انتخاب و اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به عنوان سرپرست شهرداری تبریز افزود: مجموعه خدوم کارکنان شهرداری تبریز همچنان با تمام تلاش و همت خود برای آبادانی، عمران و زیبایی شهر تبریز می کوشند و اعتماد شورا ،خادمان شهر را در انجام وظایف مصمم تر و موفق تر خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه اعتماد شورا به وی و سپردن مدیریت شهر کهن تبریز در مدت معین افتخار بزرگی است، اظهار  داشت: همکاران مجموعه بزرگ شهرداری توجه داشته باشند که تداوم خدمت رسانی به شهروندان با انگیزه بیشتر از قبل ضروری است و از تک تک مجموعه مدیریت شهری درخواست می کنم به هیچ عنوان جهت دیدار و تبریک گویی مراجعه نداشته باشند و شخصا در فرصت های آتی در مناطق و سازمان های تابعه حضور خواهم یافت.


اداره کل روابط عمومی