امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
تاریخ : چهارشنبه 21 تير 1396     |     کد : 130

رئیس کمیته تبلیغات، بازاریابی و امور بین‌الملل ستاد تبریز 2018 خبرداد:

تدارک ویژه شهرداری تبریز برای میزبانی فرصت‌های بین‌المللی در آستانه تبریز 2018

رئیس کمیته تبلیغات، بازاریابی و اموربین‌الملل ستاد تبریز 2018 از برگزاری چندین عنوان برنامه در آستانه تبریز 2018 خبر داد.


حجت‌الاسلام احمد حمیدی صبح امروز، پنج شنبه؛ در سومین نشست ملی سیاست گذاری گردشگری 2018 درتبریز، اظهار کرد: برگزاری همایش های بین المللی در آستانه تبریز 2018 و همزمان با این رویداد فرهنگی از برنامه های مورد نظر توسط کمیته تبلیغات، بازاریابی  و امور بین الملل خواهد بود.

وی ادامه داد: برگزاری همایش بین‌امللی شمس، همایش بین‌المللی ربع رشیدی، همایش بین‌المللی شهریار از جمله برنامه های پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اهمیت شهرهای خواهرخوانده تبریز یادآور شد: تبریزبا 9 شهر تفاهم‌نامه خواهرخواندگی دارد که با برگزاری هفته های فرهنگی در این شهرها با محوریت تبریز 2018 سعی در معرفی این رویداد جهانی داریم.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز همچنین از ایجاد بسترهای لازم برای خواهرخواندگی تبریز با شهرهای ووهان، قارس و هامبورگ خبرداد و گفت: بسترهای لازم برای خواهرخواندگی تبریز با این شهرها فراهم شده است و براساس مذاکرات انجام یافته با شهر قونیه نیز این تفاهم‌نامه منعقد خواهد شد.

حجت‌الاسلام حمیدی با اشاره به برگزاری هفته های فرهنگی خاطرنشان کرد: هفته های فرهنگی تبریز در شهرهای ارزروم و قازان برگزار شده است و مقدمات برگزاری این برنامه های فرهنگی در شهرهای باکو، نجف و استانبول فراهم می شود.


اداره کل روابط عمومی