امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
تاریخ : چهارشنبه 21 تير 1396     |     کد : 129

شهردار تبریز در نشست ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ تشریح کرد؛

اجرای برنامه‌های ویژه عملیاتی تا تحقق اهداف عالی گردشگری/ قابلیت‌های «تبریز ۲۰۱۸» سکوی توسعه تبریز

دکتر نجفی با تشریح اهم اقدامات زیرساختی شهرداری تبریز در خصوص برنامه‌های گردشگری شهر گفت: مدیریت شهری تبریز با همدلی و همراهی مدیریت استان و حمایت، درصدد است تا از موقعیت ارزشمند «تبریز ۲۰۱۸» به عنوان سکوی پیشرفت و توسعه شهر بهره بگیرد.

شهردار تبریز در سومین نشست ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ با بیان این مطلب اظهار داشت: شهرداری تبریز در سال‌های اخیر، عموم ظرفیت‌های ارتباطی خود را صرف احیای جایگاه ملی و بین‌المللی کلان‌شهر تبریز کرده‌است. عضویت در سازمان های جهانی نظیر اتحادیه کلانشهرهای جهان (متروپلیس)، سازمان پایتخت‌ها و شهرهای اسلامی (OICC)، سازمان شهرهای متحد و حکومت‌های محلی  (UCLG)، مجمع شهرداران آسیایی(AMF) از جمله عناوینی است که در همین راستا، شهرداری تبریز کسب کرده‌است.

دکتر نجفی در ادامه با اشاره به اقدامات عمرانی و زیرساختی شهرداری تبریز گفت: پروژه عظیم پایانه مرکزی تبریز، پس از سه دهه بلاتکلیفی، با تزریق‌های مالی شهرداری تبریز، به بهره‌برداری رسید‌ه‌است. پایانه تبریز، از زیباترین، مجهزترین و بزرگترین مراکز حمل‌و نقل شهری در کشور است که با وسعت ۲۱ هزار مترمربع و با بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان افتتاح شده است.


اداره کل روابط عمومی