امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
تاریخ : سه شنبه 20 تير 1396     |     کد : 126

تخصیص اعتبار یک میلیارد و 350 میلیون تومانی برای احداث پارک زمستانی در تبریز

شهردار منطقه دو تبریز گفت: برای انجام خاکبرداری پارک زمستانی مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر یک میلیارد و 350 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

رسول موسایی درباره جزئیات این پروژه اظهار کرد: پارک زمستانی رجائی شهر با در نظر گرفتن تفریحات و سرگرمی‌های اوقات فراغت در هر شرایط جوی، برای استفاده مسافرین، گردشگران و شهروندان طراحی شده و عملیات احداث آن با انجام خاکبرداری در حال اجراست.

  عملیات احداث مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر و اجرای پارک زمستانی پیرامون آن از سوی شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز با جدیت تمام و پیشرفت فیزیکی چشمگیری در حال پیگیری است.

  وی با اشاره افزایش مسافران و گردشگران کلانشهر تبریز و آماده سازی این شهر برای تبریز 2018، عملیات احداث مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر به همراه پارک زمستانی پیرامون آن، طبق برنامه ریزی بعمل آمده با انجام خاکبرداری محوطه پارک زمستانی از طریق سازمان موتوری در حدود 300 هزارمتر مکعب و با پیشرفت فیزیکی چشمگیر و قابل تامل از سوی این منطقه در حال پیگیری است.

  موسایی تصریح کرد: با تسریع عملیات اجرائی قسمتی از پارک زمستانی، در صدد آماده سازی آن برای استفاده توریست ها و میهمانان کلانشهر تبریز برای تبریز 1397 (2018 میلادی) هستیم.

  وی در تشریح اجرای پروژه مجموعه فرهنگی ورزشی رجائی شهر اضافه کرد: این مجموعه که در شش طبقه احداث می شود، هم اکنون در مرحله سفت کاری قرار دارد.

  وی با اشاره به احداث مجموعه ورزشی تفریحی جدید در مجموعه تاریخی تفریحی ائل گلی متذکر شد:  احداث سالن ورزشی اسکواش در مرحله مطالعاتی است.

  شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز همچنین از اجرای پروژه سالن مخصوص ورزش های باستانی در تبریز خبر داد.


اداره کل روابط عمومی