امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
تاریخ : دوشنبه 2 اسفند 1395     |     کد : 102

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی:

عید نوروز دروازه‌ی ورود به تبریز 2018 است/پارک خوابی مسافران ممنوع است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: عید نوروز دروازه‌ی ورود به تبریز 2018 است و اقدامات نوروز می‌تواند زمینه‌ای برای ورود موفق به تبریز 2018 باشد.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: عید نوروز دروازه‌ی ورود به تبریز 2018 است و اقدامات نوروز می‌تواند زمینه‌ای برای ورود موفق به تبریز 2018 باشد.

محمدصادق پورمهدی در جلسه‌ی ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی استان اظهار کرد: اقدامات و طرح‌های نوروز 96 شهر را برای میزبانی مناسب در تبریز 2018 آماده خواهد کرد که البته این نیز همکاری و هماهنگی تمامی ارگان‌های ذی‌ربط را می‌طلبد.

وی با بیان اینکه مبادی ورودی و پایانه‌های مسافری از جمله مکان‌هایی هستند که توجه مسافران را به محض ورود به شهر به خود جلب می‌کنند، گفت: از این رو باید تمامی ورودی‌های شهرih و ترمینال‌ها و سرویس‌ بهداشتی‌ها مورد توجه و سازماندهی قرار گیرند.

وی بر پرهیز از رفتارهای تبعیض آمیز با مسافران تاکید کرد و گفت: برخورد مناسب با مسافران از جمله اصولی است که در جذب گردشگران و مهمانان از سراسر دنیا نقش موثری دارد.

پورمهدی تاکید کرد: با توجه به اینکه امنیت شرط اول زندگی در یک محل است و استان ما نیز همواره در این مورد پیشتاز بوده است و باید تمامی تلاش خود را در راستای افزایش روزافزون امنیت انجام دهیم.

وی گفت: بهداشت و درمان و غذای مورد مصرفی مردم نیز از جمله اصول هستند که باید به طور جددی کنترل و بازرسی شوند تا همچنان غذای تبریز زبانزد مردم باشد.

وی افزود: کمیته‌ی اطلاع رسانی باید به موقع و هماهنگ اقدام کند و در راستای هم‌افزایی و هماهنگی گام بردارد.

معاون عمرانی استاندار اظهار کرد: پکیج‌های اطلاع رسانی باید در قالب یک مجموعه باشند و تمامی سازمان‌ها در یک بروشور اطلاع رسانی کنند.

وی متذکر شد: در بحث اسکان مسافران نوروزی، پارک خوابی ممنوع خواهد بود و هر گونه قصور در ارائه‌ی خدمات بین‌راهی نیز راضی کننده نبوده و نابخشودنی است.

وی تاکید کرد: مانور برنامه‌های نوروزی نیز از 25 اسفند شروع شده و مقدمات نوروزی متفاوت را فراهم خواهد آورد و همچنین در این میان عرضه‌ی محصولات برند استانی و غذا و صنایع دستی نیز نباید مورد غفلت واقع شود.اداره کل روابط عمومی