امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
 گزارش
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن چیست؟ بسته به اینکه چه هدفی از وارد شدن به حوزه شینگن دارید، 4 نوع ویزا صادر می شود و در قسمت نوع ویزا توسط یک حرف مشخص می شود.
يکشنبه 18 تير 1396

وسایل مورد نیاز برای مسافرت های داخلی و خارجی

برای سفر چی ببریم؟چی نبریم؟

برای سفر چی ببریم؟چی نبریم؟ اگر قصد سفر دارید حتماً این مطلب را تا آخر بخوانید، یک لیست تهیه کنید و دانه دانه وسایل تان را چک کنید تا چیزی جا نماند یا وسیله بیهوده را با خودتان سفر نبرید! هر کس به فراخور سفرش در اینترنت لیست بالا بلندی تهیه کرده است که خواندن بعضی از آنها خالی از لطف نیست:
يکشنبه 18 تير 1396

مجوز طرح بوم گردی که میان پرونده‌های اداری گیر افتاده‌است

مجوز طرح بوم گردی که میان پرونده‌های اداری گیر افتاده‌است در دامنه کوه میشو مرند و ارتفاعات روستای گلجار به مهمانی طبیعت دعوت هستی و خانه روستایی کوچک یک زوج خلاق، بعد از ساعت‌ها گشت و گذار در دامان طبیعت، با غذاهای محلی و بومی پذیرای توست. این زوج خانه روستایی خود را در اختیار گردشگران و طبیعت گردان قرار می‌دهند و از این راه امرار معاش می‌کنند و سالهاست که به دنبال اخذ مجوز برای احداث اقامتگاه بوم گردی هستند و متاسفانه تاکنون موفق به انجام این کار نشده‌اند.
دوشنبه 22 خرداد 1396

در آستانه تبریز 2018 انجام می‌گیرد/

توجه ویژه شهرداری به هویت تاریخی تبریز

توجه ویژه شهرداری به هویت تاریخی تبریز با سپری شدن روزهای سال قدم به قدم به تبریز 2018 نزدیک می شویم و شهرداری تبریز این روزها با توجه به نزدیک شدن این رویداد مهم بین‌المللی در حال مهیا شدن برای میزبانی و استقبال از آن است.
دوشنبه 22 خرداد 1396

لزوم افزايش باجه‌هاي اطلاع‌رساني گردشگري

قبل از اعلام نياز گردشگر، بايد به آنها پاسخ گفت

 قبل از اعلام نياز گردشگر، بايد به آنها پاسخ گفت تبليغات و اطلاع‌رساني در صنعت گردشگري، تلاشي است كه از سوي متوليان صنعت گردشگري و در جهت آشنايي با جاذبه‌هاي گردشگري با استفاده از ابزارها و امكانات نوشتاري، صوتي و تصويري انجام مي‌شود.
يکشنبه 3 بهمن 1395

پاسخ‌های سیدمحمد بهشتی به یک پرسش اجتماعی:

چرا حساسیت مردم نسبت به میراث فرهنگی کم شده؟

 چرا حساسیت مردم نسبت به میراث فرهنگی کم شده؟ در هفته گذشته چند خبر تلخ درباره میراث فرهنگی کشور منتشر شد اما به نظر می‌رسد که حساسیت مردم درباره تخریب بناهای تاریخی یا دیگر اشکال ازمیان‌رفتن میراث فرهنگی کم شده است. دلیل این موضوع را از سیدمحمد بهشتی، رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و عضو شورای‌عالی میراث فرهنگی کشور، پرسیده‌ایم:
شنبه 20 آذر 1395

100 شهر رکورددار گردشگری جهان

 100 شهر رکورددار گردشگری جهان در فهرست 100 شهر برتر مقصد گردشگری، در میان 9 شهر اول، 5 شهر آسیایی و تنها 3 شهر اروپایی هستند.
شنبه 20 آذر 1395

پیش بینی الزامات «گردشگری 2018» در برنامه و بودجه سال 95 شهرداری تبریز

پیش بینی الزامات «گردشگری 2018» در برنامه و بودجه سال 95 شهرداری تبریز از سال 1289 که نخستین بار بودجه در مفهوم امروزی در ایران تدوین شد تا به اکنون، این مهم ترین برنامه مالی ادارات، نهادها و دولت، تغییرات بسیاری را در محتوا و اصول خود پذیرفته است؛ تا به حدی که امروزه، تبدیل به یکی از ارکان مدیریتی شده و هیچ نهادی نیست که بدون بودجه، امکان فعالیت را برای خود تصور کند .
سه شنبه 13 بهمن 1394

فرصت دوساله پایتخت گردشگری اسلامی را مغتنم بشماریم میزبانی با شکوه ؛ فرصتی که تبریز را جهانی می کند

فرصت دوساله پایتخت گردشگری اسلامی را مغتنم بشماریم
میزبانی با شکوه ؛ فرصتی که تبریز را جهانی می کند انتخاب شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی از سال 2015 و به پیشنهاد سازمان کنفرانس اسلامی معروف به سازمان همکاری کشورهای اسلامی کلید خورد.
پنجشنبه 1 بهمن 1394

دستاورد جهانی گردشگری تبریز، مرهون همدلی مدیریتی و رسانه‌ای

دستاورد جهانی گردشگری تبریز، مرهون همدلی مدیریتی و رسانه‌ای انتخاب تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 حامل پیام‌های مهمی است که توجه به آن‌ها، چشم‌انداز روشنی از توسعه و پیشرفت شهر را با محوریت گردشگری ترسیم خواهد کرد .
سه شنبه 15 دي 1394