امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تخصیص اعتبار یک میلیارد و 350 میلیون تومانی برای احداث پارک زمستانی در تبریز

تخصیص اعتبار یک میلیارد و 350 میلیون تومانی برای احداث پارک زمستانی در تبریز شهردار منطقه دو تبریز گفت: برای انجام خاکبرداری پارک زمستانی مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر یک میلیارد و 350 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
سه شنبه 20 تير 1396

تاکید قاضی دیوان عدالت اداری:

قوانین میراث فرهنگی ناقص‌اند/ یک قانون جامع تهیه و تدوین کنید

قوانین میراث فرهنگی ناقص‌اند/ یک قانون جامع تهیه و تدوین کنید مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری با تاکید بر ناقص بودن قوانین میراث فرهنگی در زمینه ثبت آثار تاریخی، از مسئولان این سازمان خواست تا در سریع‌ترین زمان یک قانون جامع و کامل برای ثبت و تعیین حریم آثار تاریخی تهیه و تدوین کنند.
يکشنبه 18 تير 1396

3 راه جذب سرمایه خارجی در گردشگری

3 راه جذب سرمایه خارجی در گردشگری در شرایط کنونی کشور نیازمند ورود سرمایه گذاران خارجی در بخش گردشگری است.
يکشنبه 18 تير 1396

سازمان جهانی گردشگری:

اکوتوریسم ابزار قوی برای رقابت اقتصادی

اکوتوریسم ابزار قوی برای رقابت اقتصادی با میلیاردها دلار درآمد سالانه، اکوتوریسم صنعتی واقعی است که پتانسیل بالایی برای رقابت اقتصادی ایجاد می‌کند.
يکشنبه 18 تير 1396

اولويت هاي جديد ستاد احياي درياچه اروميه مشخص شد؛

افزايش احتمال تخريب ميان گذر درياچه اروميه در آينده اي نه چندان دور

افزايش احتمال تخريب ميان گذر درياچه اروميه در آينده اي نه چندان دور پس از سال ها اقدام مخرب در حوضه آبريز درياچه اروميه و خسارات سنگيني كه در دهه هاي 70 و 80 به درياچه اروميه وارد شد و اين اكوسيستم حياتي را به مرز نابودي كشاند، اکنون دوباره صحبت از تخريب در اين درياچه است؛ تخريبي كه اين بار نه براي نابودي بلكه براي بخشيدن حيات دوباره به شمال غرب ايران دنبال مي شود و به احتمال زياد در آينده اي نه چندان دور عملياتي خواهد شد.
يکشنبه 18 تير 1396

روزهاي گرم و نوشيدني‌هاي خنك

روزهاي گرم و نوشيدني‌هاي خنك در هواي گرم تنها يك ليوان نوشيدني خنك مي‌چسبد. با فرارسيدن فصل گرما مصرف شربت خاكشير در ميان مردم بيشتر مي‌شود، زيرا خاكشير از زمان‌هاي گذشته براي رفع عطش و گرمازدگي كاربرد داشته و البته بهترين كاربرد آن به خاطر خاصيت ضدعفوني‌‌كنندگي آن است.
يکشنبه 18 تير 1396

با الزام قانونی طرح توسعه گردشگری جاده ابریشم

مبلغ 1.5 میلیارد ریال برای احیای جاده ابریشم هزینه می‎شود

مبلغ 1.5 میلیارد ریال برای احیای جاده ابریشم هزینه می‎شود شهردار منطقه شش تبریز، گفت: فاز اول پروژه احیای جاده ابریشم با صرف 1.5 میلیارد ریال اعتبار امسال آغاز می شود.
شنبه 17 تير 1396

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث در جمع مدیران رسانه های اتحادیه کشورهای اسلامی:

رویداد تبریز 2018 پیام صلح ایران را به گوش جهانیان میرساند

رویداد تبریز 2018 پیام صلح ایران را به گوش جهانیان میرساند معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تبریز 2018 پیام صلح ایرانیان را به گوش جهانیان خواهد رساند.
شنبه 17 تير 1396

شهردار تبریز در نشست ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ تشریح کرد؛

اجرای برنامه‌های ویژه عملیاتی تا تحقق اهداف عالی گردشگری/ قابلیت‌های «تبریز ۲۰۱۸» سکوی توسعه تبریز

اجرای برنامه‌های ویژه عملیاتی تا تحقق اهداف عالی گردشگری/ قابلیت‌های «تبریز ۲۰۱۸» سکوی توسعه تبریز دکتر نجفی با تشریح اهم اقدامات زیرساختی شهرداری تبریز در خصوص برنامه‌های گردشگری شهر گفت: مدیریت شهری تبریز با همدلی و همراهی مدیریت استان و حمایت، درصدد است تا از موقعیت ارزشمند «تبریز ۲۰۱۸» به عنوان سکوی پیشرفت و توسعه شهر بهره بگیرد.
شنبه 17 تير 1396

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی:

خانم‌ها منعی برای اقامت مجردی ندارند

 خانم‌ها منعی برای اقامت مجردی ندارند معاون گردشگری در واکنش به اجرای سلیقه‌ای دستور «منع قانونی اقامت زنان تنها یا مجرد در هتل‌ها» گفت: «این سازمان هیچ محدودیتی برای حضور بانوان به هر شکلی، در اماکن اقامتی قائل نیست و دستوری در این راستا صادر نکرده است.»
دوشنبه 22 خرداد 1396