امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دکتر دبیری: چشم‌انداز برنامه‌های گردشگری، باید فراتر از سال 2018 باشد

دکتر دبیری:
چشم‌انداز برنامه‌های گردشگری، باید فراتر از سال 2018 باشد رییس شورای اسلامی شهر تبریز، نکته کلیدی برنامه‌ریزی‌ها برای پایتختی گردشگری اسلامی تبریز در سال 2018 را تلاش هدفمند و منسجم تمام دستگاه‌های اجرایی عنوان کرد .
يکشنبه 20 دي 1394

گزارشی از اولین جلسه فنی انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی: تبریز ۲۰۱۸ باید چگونه باشد؟

 گزارشی از اولین جلسه فنی انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی:
تبریز ۲۰۱۸ باید چگونه باشد؟ انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ با اینکه شور و شعف خاصی به مردم این شهر القا کرد اما همین عنوان مسئولیتی سنگین را بردوش شهروندان و مسئولان می گذارد که تا سال ۲۰۱۸ تبریز به استانداردهای جهانی یک شهر گردشگر پذیر برسد .
يکشنبه 20 دي 1394

دکتر نجفی شهردار تبریز خبر داد؛ تعیین مشوق‌های ویژه ساخت‌و‌ساز تا موعد گردشگری 2018

دکتر نجفی شهردار تبریز خبر داد؛
تعیین مشوق‌های ویژه ساخت‌و‌ساز تا موعد گردشگری 2018 شهردار تبریز، با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال2018، از ارایه بسته‌های مشوق گردشگری از سوی شهرداری تبریز خبر داد و گفت: در دو سال باقی‌مانده تا این موعد، باید عمده برنامه‌ها در خدمت تقویت زیرساخت‌های گردشگری باشد .
پنجشنبه 17 دي 1394

حجت الاسلام حمیدی در دومین جلسه کمیته آموزش کارگروه صیانت از حقوق شهروندی تاکید کرد: زمینه سازی برای ارتقاء فرهنگ اجتماعی، شهروندی تا سال2018

حجت الاسلام حمیدی در دومین جلسه کمیته آموزش کارگروه صیانت از حقوق شهروندی تاکید کرد:
زمینه سازی برای ارتقاء فرهنگ اجتماعی، شهروندی تا سال2018 دومین جلسه کمیته آموزش کارگروه صیانت از حقوق شهروندی، با حضور معاون فرهنگی واجتماعی واعضای این کمیته به منظور بررسی ابزارهای آموزشی در راستای آموزش حقوق شهروندی و نحوه آموزش چهره به چهره شهروندی برگزار شد .
چهارشنبه 16 دي 1394

رئیس برنامه توسعه صنایع دستی استانبول مطرح کرد: حمایت حداکثری کشورهای اسلامی از انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸

 رئیس برنامه توسعه صنایع دستی استانبول مطرح کرد:
حمایت حداکثری کشورهای اسلامی از انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸ رئیس برنامه توسعه صنایع دستی استانبول انتخاب تبریز را به‌عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸ تبریک گفت و تبریز را شایسته اخذ این عنوان دانست .
يکشنبه 13 دي 1394

دکتر نجفی : نقش آفرینی مشارکتهای شهروندی در توسعه زمینه های گردشگری

دکتر نجفی :
نقش آفرینی مشارکتهای شهروندی در توسعه زمینه های گردشگری شهردار تبریز با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به اهداف آرمانی این چشم‌انداز، در کنار توسعه زیرساخت‌های عمرانی و شهری، ارتقای فرهنگ جذب گردشگر باید مد نظر باشد .
يکشنبه 13 دي 1394

لزوم برنامه‌ریزی متقن برای تامین زیرساخت‌های موردنیاز تبریز برای تحقق پایتخت گردشگری‌اسلامی در سال 2018

لزوم برنامه‌ریزی متقن برای تامین زیرساخت‌های موردنیاز تبریز برای تحقق پایتخت گردشگری‌اسلامی در سال 2018 در جلسه علنی شورای اسلامی‌شهرتبریز، بر لزوم برنامه ریزی متقن برای تامین زیرساخت های مورد نیاز در جهت تحقق پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018، تاکید شد .
يکشنبه 13 دي 1394

اصغر عابدزاده: عنوان پایتخت گردشگری اسلامی سال 2018 بستر مهمی برای توسعه پایدار و پیشرفت پرشتاب شهر

اصغر عابدزاده:
عنوان پایتخت گردشگری اسلامی سال 2018 بستر مهمی برای توسعه پایدار و پیشرفت پرشتاب شهر عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت:موفقیت ارزشمند تبریز در کسب عنوان پایتخت گردشگری اسلامی سال 2018 بستر مهمی برای توسعه پایدار و پیشرفت پرشتاب شهر تبریز بشمار می رود .
يکشنبه 13 دي 1394

فرزین حق پرست: لزوم همكارى دستگاه هاى مختلف اجرايي براى تحقق شاخص هاي OIC درانتخاب تبريزبه عنوان پايتخت گردشگرى اسلامى

فرزین حق پرست:
لزوم همكارى دستگاه هاى مختلف اجرايي براى تحقق شاخص هاي OIC درانتخاب تبريزبه عنوان پايتخت گردشگرى اسلامى مدير كل اداره ميراث فرهنگى و كردشگرى استان، ضمن تبريك انتخاب تبريز به عنوان پايتخت گردشكرى اسلامى در سال ٢٠١٨، تاكيد كرد كه تحقق شاخص هاى OIC ،جز با همدلى و همكارى دستگاه هاى مختلف اجرايي و از جمله شهردارى، ممكن خواهدبود .
يکشنبه 13 دي 1394

دکتر اسماعیل چمنی: انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی فرصتی تاریخی برای معرفی تبریز است

دکتر اسماعیل چمنی:
انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی فرصتی تاریخی برای معرفی تبریز است رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018 فرصت تاریخی و طلایی برای توسعه زیرساخت های گردشگری است .
يکشنبه 13 دي 1394