امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهردار تبریز در نشست ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ تشریح کرد؛

اجرای برنامه‌های ویژه عملیاتی تا تحقق اهداف عالی گردشگری/ قابلیت‌های «تبریز ۲۰۱۸» سکوی توسعه تبریز

اجرای برنامه‌های ویژه عملیاتی تا تحقق اهداف عالی گردشگری/ قابلیت‌های «تبریز ۲۰۱۸» سکوی توسعه تبریز دکتر نجفی با تشریح اهم اقدامات زیرساختی شهرداری تبریز در خصوص برنامه‌های گردشگری شهر گفت: مدیریت شهری تبریز با همدلی و همراهی مدیریت استان و حمایت، درصدد است تا از موقعیت ارزشمند «تبریز ۲۰۱۸» به عنوان سکوی پیشرفت و توسعه شهر بهره بگیرد.
شنبه 17 تير 1396

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی:

خانم‌ها منعی برای اقامت مجردی ندارند

 خانم‌ها منعی برای اقامت مجردی ندارند معاون گردشگری در واکنش به اجرای سلیقه‌ای دستور «منع قانونی اقامت زنان تنها یا مجرد در هتل‌ها» گفت: «این سازمان هیچ محدودیتی برای حضور بانوان به هر شکلی، در اماکن اقامتی قائل نیست و دستوری در این راستا صادر نکرده است.»
دوشنبه 22 خرداد 1396

مجوز طرح بوم گردی که میان پرونده‌های اداری گیر افتاده‌است

مجوز طرح بوم گردی که میان پرونده‌های اداری گیر افتاده‌است در دامنه کوه میشو مرند و ارتفاعات روستای گلجار به مهمانی طبیعت دعوت هستی و خانه روستایی کوچک یک زوج خلاق، بعد از ساعت‌ها گشت و گذار در دامان طبیعت، با غذاهای محلی و بومی پذیرای توست. این زوج خانه روستایی خود را در اختیار گردشگران و طبیعت گردان قرار می‌دهند و از این راه امرار معاش می‌کنند و سالهاست که به دنبال اخذ مجوز برای احداث اقامتگاه بوم گردی هستند و متاسفانه تاکنون موفق به انجام این کار نشده‌اند.
دوشنبه 22 خرداد 1396

در آستانه تبریز 2018 انجام می‌گیرد/

توجه ویژه شهرداری به هویت تاریخی تبریز

توجه ویژه شهرداری به هویت تاریخی تبریز با سپری شدن روزهای سال قدم به قدم به تبریز 2018 نزدیک می شویم و شهرداری تبریز این روزها با توجه به نزدیک شدن این رویداد مهم بین‌المللی در حال مهیا شدن برای میزبانی و استقبال از آن است.
دوشنبه 22 خرداد 1396

در دومین نشست ستاد ملی «تبریز ۲۰۱۸» عنوان شد؛

تشکیل کارگروه تخصصی «تبریز ۲۰۱۸» با عضویت ۳۰ دستگاه اجرایی

تشکیل کارگروه تخصصی «تبریز ۲۰۱۸» با عضویت ۳۰ دستگاه اجرایی معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، نیز در این جلسه گفت: برای برگزاری هر چه بهتر رویداد ”تبریز ۲۰۱۸“ یک کارگروه تخصصی تشکیل شده و برنامه‌های ارائه‌شده در این کارگروه مرور می‌شود و این برنامه‌ها به‌عنوان وظایف سازمانی معاونت‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اجرایی می‌شوند.
دوشنبه 22 خرداد 1396

معاون رئیس جمهور عنوان کرد؛

۱۰ دی ماه، افتتاح رسمی برنامه‌های «تبریز ۲۰۱۸»

۱۰ دی ماه، افتتاح رسمی برنامه‌های «تبریز ۲۰۱۸» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ارسال نامه به رئیس‌جمهوری برای تأمین اعتبارات رویداد «تبریز ۲۰۱۸» خبر داد.
دوشنبه 22 خرداد 1396

فراخوان برندسازی شهری تبریز ۲۰۱۸

فراخوان برندسازی شهری تبریز ۲۰۱۸ شهرداری تبریز با در نظر داشتن ضرورت معرفی جایگاه ویژه تبریز ۲۰۱۸ در مباحث گردشگری، فرهنگی و اقتصاد شهری، در صدد است پروژه برندسازی شهر تبریز را آغاز نماید.
پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

هر گردشگر خارجی 1580 دلار وارد کشور می کند

 هر گردشگر خارجی 1580 دلار وارد کشور می کند مدیرکل دفتر مطالعات و آموزش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: هر گردشگر خارجی با سفر به ایران بطور متوسط 1580 دلار ارز وارد کشور می کند.
شنبه 7 اسفند 1395

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی:

عید نوروز دروازه‌ی ورود به تبریز 2018 است/پارک خوابی مسافران ممنوع است

عید نوروز دروازه‌ی ورود به تبریز 2018 است/پارک خوابی مسافران ممنوع است معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: عید نوروز دروازه‌ی ورود به تبریز 2018 است و اقدامات نوروز می‌تواند زمینه‌ای برای ورود موفق به تبریز 2018 باشد.
دوشنبه 2 اسفند 1395

استاندار آذربایجان‌شرقی:

وقت آن رسیده که بر موضوع تبریز 2018 متمرکز شویم/ تزریق بیش از 1000 میلیارد تومان به بخش تولید

 وقت آن رسیده که بر موضوع تبریز 2018 متمرکز شویم/ تزریق بیش از 1000 میلیارد تومان به بخش تولید استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه، تمرکز بر میزبانی تبریز ۲۰۱۸، مصوبه‌ی جلسه‌ی شورای برنامه ریزی استان است، گفت: ۲۹ بهمن ماه سال‌جاری، روز تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و ۳۰ بهمن ماه روز آغاز تمرکز بر میزبانی تبریز ۲۰۱۸ است.
شنبه 30 بهمن 1395