امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تاکید قاضی دیوان عدالت اداری:

قوانین میراث فرهنگی ناقص‌اند/ یک قانون جامع تهیه و تدوین کنید

قوانین میراث فرهنگی ناقص‌اند/ یک قانون جامع تهیه و تدوین کنید مدیرکل حوزه ریاست دیوان عدالت اداری با تاکید بر ناقص بودن قوانین میراث فرهنگی در زمینه ثبت آثار تاریخی، از مسئولان این سازمان خواست تا در سریع‌ترین زمان یک قانون جامع و کامل برای ثبت و تعیین حریم آثار تاریخی تهیه و تدوین کنند.
يکشنبه 18 تير 1396

3 راه جذب سرمایه خارجی در گردشگری

3 راه جذب سرمایه خارجی در گردشگری در شرایط کنونی کشور نیازمند ورود سرمایه گذاران خارجی در بخش گردشگری است.
يکشنبه 18 تير 1396

ثبت جهانی ارسباران، تهدید یا فرصت

ثبت جهانی ارسباران، تهدید یا فرصت معاون رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حالی چندی پیش از تائید اولیه پرونده ثبت جهانی جنگل‌های ارسباران در یونسکو خبر داد که برخی کارشناسان و فعالان محیط‌زیست معتقدند تا حفاظت از منطقه ارسباران از سوی مردم و مسئولان جدی گرفته نشود، ثبت جهانی این اثر و افزایش حضور گردشگران در این جنگل‌ها به تخریب بیشتر این منطقه بکر و استثنایی منجر خواهد شد.
يکشنبه 18 تير 1396

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن چیست؟ بسته به اینکه چه هدفی از وارد شدن به حوزه شینگن دارید، 4 نوع ویزا صادر می شود و در قسمت نوع ویزا توسط یک حرف مشخص می شود.
يکشنبه 18 تير 1396

وسایل مورد نیاز برای مسافرت های داخلی و خارجی

برای سفر چی ببریم؟چی نبریم؟

برای سفر چی ببریم؟چی نبریم؟ اگر قصد سفر دارید حتماً این مطلب را تا آخر بخوانید، یک لیست تهیه کنید و دانه دانه وسایل تان را چک کنید تا چیزی جا نماند یا وسیله بیهوده را با خودتان سفر نبرید! هر کس به فراخور سفرش در اینترنت لیست بالا بلندی تهیه کرده است که خواندن بعضی از آنها خالی از لطف نیست:
يکشنبه 18 تير 1396

سازمان جهانی گردشگری:

اکوتوریسم ابزار قوی برای رقابت اقتصادی

اکوتوریسم ابزار قوی برای رقابت اقتصادی با میلیاردها دلار درآمد سالانه، اکوتوریسم صنعتی واقعی است که پتانسیل بالایی برای رقابت اقتصادی ایجاد می‌کند.
يکشنبه 18 تير 1396

اولويت هاي جديد ستاد احياي درياچه اروميه مشخص شد؛

افزايش احتمال تخريب ميان گذر درياچه اروميه در آينده اي نه چندان دور

افزايش احتمال تخريب ميان گذر درياچه اروميه در آينده اي نه چندان دور پس از سال ها اقدام مخرب در حوضه آبريز درياچه اروميه و خسارات سنگيني كه در دهه هاي 70 و 80 به درياچه اروميه وارد شد و اين اكوسيستم حياتي را به مرز نابودي كشاند، اکنون دوباره صحبت از تخريب در اين درياچه است؛ تخريبي كه اين بار نه براي نابودي بلكه براي بخشيدن حيات دوباره به شمال غرب ايران دنبال مي شود و به احتمال زياد در آينده اي نه چندان دور عملياتي خواهد شد.
يکشنبه 18 تير 1396

روزهاي گرم و نوشيدني‌هاي خنك

روزهاي گرم و نوشيدني‌هاي خنك در هواي گرم تنها يك ليوان نوشيدني خنك مي‌چسبد. با فرارسيدن فصل گرما مصرف شربت خاكشير در ميان مردم بيشتر مي‌شود، زيرا خاكشير از زمان‌هاي گذشته براي رفع عطش و گرمازدگي كاربرد داشته و البته بهترين كاربرد آن به خاطر خاصيت ضدعفوني‌‌كنندگي آن است.
يکشنبه 18 تير 1396

با الزام قانونی طرح توسعه گردشگری جاده ابریشم

مبلغ 1.5 میلیارد ریال برای احیای جاده ابریشم هزینه می‎شود

مبلغ 1.5 میلیارد ریال برای احیای جاده ابریشم هزینه می‎شود شهردار منطقه شش تبریز، گفت: فاز اول پروژه احیای جاده ابریشم با صرف 1.5 میلیارد ریال اعتبار امسال آغاز می شود.
شنبه 17 تير 1396

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث در جمع مدیران رسانه های اتحادیه کشورهای اسلامی:

رویداد تبریز 2018 پیام صلح ایران را به گوش جهانیان میرساند

رویداد تبریز 2018 پیام صلح ایران را به گوش جهانیان میرساند معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تبریز 2018 پیام صلح ایرانیان را به گوش جهانیان خواهد رساند.
شنبه 17 تير 1396