امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

یادداشت/

بی‌اعتنایی رسانه‌ملی به فرصت بین‌المللی «تبریز ۲۰۱۸»

بی‌اعتنایی رسانه‌ملی به فرصت بین‌المللی «تبریز ۲۰۱۸» بارها گفته شده که «تبریز ۲۰۱۸» یک موضوع محدود به جغرافیای تبریز و آذربایجان‌شرقی نیست. پنجره‌ جدیدی است که از شمال غرب کشور گشوده تا اقتصاد گردشگری و ارتباطات بین‌المللی کشور را تقویت کند. اما متاسفانه از زمان طرح این موضوع تا همین امروز، این فرصت طلایی، با حداقل ضریب از سوی مسئولان دولتی و ملی همراه بوده‌است.
چهارشنبه 29 آذر 1396

در اطلاعیه شهرداری تبریز آمده است؛

سامانه جامع نظام پیشنهادهای شهرداری تبریز، آماده دریافت نظرات و ایده‌های عموم در بودجه‌ریزی سال ۱۳۹۷

 سامانه جامع نظام پیشنهادهای شهرداری تبریز، آماده دریافت نظرات و ایده‌های عموم در بودجه‌ریزی سال ۱۳۹۷ اداره‌کل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه‌ای از کارشناسان، اصحاب رسانه و شهروندان صاحب نظر خواست تا نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص ضرورت‌‌های برنامه و بودجه سال ۱۳۹۷ ارائه دهند.
سه شنبه 21 آذر 1396

عضو شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد:

عدم تزریق اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومانی تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت

عدم تزریق اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومانی تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت عضو شورای پنجم شورای اسلامی شهر تبریز محدودیت مالی دولت را دلیل اصلی عدم تزریق اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومانی اعلام کرد و با انتقاد از این وضعیت گفت: قرار بر این بود که دولت ۷۰۰ میلیارد تومان در اختیار ما قرار دهد ولی به دلایلی از قبیل محدودیت‌های مالی و بحران اقتصادی این مقدار به ما تزریق نشده است.
چهارشنبه 8 آذر 1396

شهردار تبریز:

برنامه‌های 2018 نیازمند مشارکت عموم دستگاه‌های اجرایی است

برنامه‌های 2018 نیازمند مشارکت عموم دستگاه‌های اجرایی است شهردار تبریز، بر لزوم اجرای وظایف عموم دستگاه‌های اجرایی در برنامه‌های 2018 تاکید کرد و گفت: شهرداری با تمام توان، پایبند ماموریت‌های حوزه گردشگری است؛ اما رسیدن رویداد 2018 به نقطه مطلوب نیازمند احصا و تحقق وظایف تک‌تک دستگاه‌های اجرای است.
چهارشنبه 8 آذر 1396

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز عنوان کرد؛

موزه بازار و مشاغل، هدیه‌ ارزشمند شهرداری تبریز در آستانه سال ۲۰۱۸

موزه بازار و مشاغل، هدیه‌ ارزشمند شهرداری تبریز در آستانه سال ۲۰۱۸ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، در موزه بازار و مشاغل شهرداری تبریز حضور یافته و از بخش های مختلف این مجموعه نفیس بازدید کرد.
چهارشنبه 8 آذر 1396

اولین همایش ملی گردشگری و کسب و کار در ورزش، به میزبانی تبریز برگزار می‌شود

اولین همایش ملی گردشگری و کسب و کار در ورزش، به میزبانی تبریز برگزار می‌شود مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، از برگزاری اولین همایش ملی گردشگری و کسب و کار در ورزش با رویکرد تبریز 2018 خبر داد.
چهارشنبه 8 آذر 1396

با رای اکثریت اعضای شورا،

«محمدحسین اسحقی» سرپرست شهرداری تبریز شد

«محمدحسین اسحقی» سرپرست شهرداری تبریز شد اعضای شورای اسلامی شهر تبریز پس از برگزاری مراسم تحلیف، مهندس محمدحسین اسحقی را به عنوان سرپرست شهرداری تبریز انتخاب کردند.
چهارشنبه 1 شهريور 1396

مهندس محمد حسین اسحقی/

جدیت در تداوم عمران و آبادی شهر/ از اعتماد شورای پنجم سپاسگزارم

جدیت در تداوم عمران و آبادی شهر/ از اعتماد شورای پنجم سپاسگزارم سرپرست شهرداری تبریز گفت: روند رو به رشد عمران آبادی شهر و خدمت رسانی شهرداری به شهروندان بیش از پیش و با جدید ادامه خواهد داشت.
چهارشنبه 1 شهريور 1396

احمدی‌پور:

لوگوی «تبریز 2018» روی لباس بازیکنان تیم ملی چاپ شود

لوگوی «تبریز 2018» روی لباس بازیکنان تیم ملی چاپ شود معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر ضرورت برنامه‌ریزی مدون و زمانبندی شده برای 178 روز باقی مانده تا رویداد «تبریز 2018» تأکید کرد.
چهارشنبه 21 تير 1396

رحمانی موحد:

به جایگاه بین المللی تبریز، نگاه استراتژیک داریم

به جایگاه بین المللی تبریز، نگاه استراتژیک داریم معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: در برنامه‌ریزی‌ها، نگاه استراتژیک برای جایگاه بین المللی تبریز داریم و به دنبال این هستیم تا از از ظرفیت‌های آذربایجان‌شرقی برای توسعه صنعت گردشگری کشور استفاده کنیم.
چهارشنبه 21 تير 1396