امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارشی از اولین جلسه فنی انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی: تبریز ۲۰۱۸ باید چگونه باشد؟

 گزارشی از اولین جلسه فنی انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی:
تبریز ۲۰۱۸ باید چگونه باشد؟ انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ با اینکه شور و شعف خاصی به مردم این شهر القا کرد اما همین عنوان مسئولیتی سنگین را بردوش شهروندان و مسئولان می گذارد که تا سال ۲۰۱۸ تبریز به استانداردهای جهانی یک شهر گردشگر پذیر برسد .
يکشنبه 20 دي 1394

دکتر نجفی شهردار تبریز خبر داد؛ تعیین مشوق‌های ویژه ساخت‌و‌ساز تا موعد گردشگری 2018

دکتر نجفی شهردار تبریز خبر داد؛
تعیین مشوق‌های ویژه ساخت‌و‌ساز تا موعد گردشگری 2018 شهردار تبریز، با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال2018، از ارایه بسته‌های مشوق گردشگری از سوی شهرداری تبریز خبر داد و گفت: در دو سال باقی‌مانده تا این موعد، باید عمده برنامه‌ها در خدمت تقویت زیرساخت‌های گردشگری باشد .
پنجشنبه 17 دي 1394

حجت الاسلام حمیدی در دومین جلسه کمیته آموزش کارگروه صیانت از حقوق شهروندی تاکید کرد: زمینه سازی برای ارتقاء فرهنگ اجتماعی، شهروندی تا سال2018

حجت الاسلام حمیدی در دومین جلسه کمیته آموزش کارگروه صیانت از حقوق شهروندی تاکید کرد:
زمینه سازی برای ارتقاء فرهنگ اجتماعی، شهروندی تا سال2018 دومین جلسه کمیته آموزش کارگروه صیانت از حقوق شهروندی، با حضور معاون فرهنگی واجتماعی واعضای این کمیته به منظور بررسی ابزارهای آموزشی در راستای آموزش حقوق شهروندی و نحوه آموزش چهره به چهره شهروندی برگزار شد .
چهارشنبه 16 دي 1394

دستاورد جهانی گردشگری تبریز، مرهون همدلی مدیریتی و رسانه‌ای

دستاورد جهانی گردشگری تبریز، مرهون همدلی مدیریتی و رسانه‌ای انتخاب تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 حامل پیام‌های مهمی است که توجه به آن‌ها، چشم‌انداز روشنی از توسعه و پیشرفت شهر را با محوریت گردشگری ترسیم خواهد کرد .
سه شنبه 15 دي 1394

اولین پایتخت تشیع، مقصد گردشگری اسلامی در 2018

اولین پایتخت تشیع، مقصد گردشگری اسلامی در 2018 به گواهی تاریخ، ورود اسلام به ایران، با استقبال ایرانیان روبرو بوده است و اکنون نیز در سایه وفاداری ایرانیان به این شریعت مقدس الهی است که اسلام، به عنوان مذهب رسمی کشور، تعیین شده است.
سه شنبه 15 دي 1394

انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گرشگری اسلامی سال 2018 در آیینه مطبوعات و رسانه های داخلی و خارجی انگلیسی زبان

انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گرشگری اسلامی سال 2018 در آیینه مطبوعات و رسانه های داخلی و خارجی انگلیسی زبان از نخستین ساعات انتشار خبر انتخاب شهر تبریز به عنوان پایتخت گرشگری اسلامی در سال 2018 توسط سازمان همکاری اسلامی ( OIC ) که در خروجی سایت رسمی این سازمان قرار گرفت، خبرگزاریها و نشریات داخلی و بین المللی، به ویژه مطبوعات و سایت های معتبر کشورهای اسلامی به استقبال این خبررفته و آنرا به طور وسیع پوشش دادند .
دوشنبه 14 دي 1394

رئیس برنامه توسعه صنایع دستی استانبول مطرح کرد: حمایت حداکثری کشورهای اسلامی از انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸

 رئیس برنامه توسعه صنایع دستی استانبول مطرح کرد:
حمایت حداکثری کشورهای اسلامی از انتخاب تبریز به‌عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸ رئیس برنامه توسعه صنایع دستی استانبول انتخاب تبریز را به‌عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸ تبریک گفت و تبریز را شایسته اخذ این عنوان دانست .
يکشنبه 13 دي 1394

دکتر نجفی : نقش آفرینی مشارکتهای شهروندی در توسعه زمینه های گردشگری

دکتر نجفی :
نقش آفرینی مشارکتهای شهروندی در توسعه زمینه های گردشگری شهردار تبریز با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به اهداف آرمانی این چشم‌انداز، در کنار توسعه زیرساخت‌های عمرانی و شهری، ارتقای فرهنگ جذب گردشگر باید مد نظر باشد .
يکشنبه 13 دي 1394

لزوم برنامه‌ریزی متقن برای تامین زیرساخت‌های موردنیاز تبریز برای تحقق پایتخت گردشگری‌اسلامی در سال 2018

لزوم برنامه‌ریزی متقن برای تامین زیرساخت‌های موردنیاز تبریز برای تحقق پایتخت گردشگری‌اسلامی در سال 2018 در جلسه علنی شورای اسلامی‌شهرتبریز، بر لزوم برنامه ریزی متقن برای تامین زیرساخت های مورد نیاز در جهت تحقق پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018، تاکید شد .
يکشنبه 13 دي 1394

اصغر عابدزاده: عنوان پایتخت گردشگری اسلامی سال 2018 بستر مهمی برای توسعه پایدار و پیشرفت پرشتاب شهر

اصغر عابدزاده:
عنوان پایتخت گردشگری اسلامی سال 2018 بستر مهمی برای توسعه پایدار و پیشرفت پرشتاب شهر عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت:موفقیت ارزشمند تبریز در کسب عنوان پایتخت گردشگری اسلامی سال 2018 بستر مهمی برای توسعه پایدار و پیشرفت پرشتاب شهر تبریز بشمار می رود .
يکشنبه 13 دي 1394