امروز
دوشنبه
آذر 1398
18
قمری:12 ربيع الثاني 1441

میلادی:9 دسامبر 2019
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرصت دوساله پایتخت گردشگری اسلامی را مغتنم بشماریم میزبانی با شکوه ؛ فرصتی که تبریز را جهانی می کند

فرصت دوساله پایتخت گردشگری اسلامی را مغتنم بشماریم
میزبانی با شکوه ؛ فرصتی که تبریز را جهانی می کند انتخاب شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی از سال 2015 و به پیشنهاد سازمان کنفرانس اسلامی معروف به سازمان همکاری کشورهای اسلامی کلید خورد.
پنجشنبه 1 بهمن 1394

معاون عمرانی استاندار تاکید کرد: لزوم برنامه‌های عملیاتی برای آماده‌سازی تبریز به عنوان شهر پایتخت گردشگری ۲۰۱۸

 معاون عمرانی استاندار تاکید کرد:
لزوم برنامه‌های عملیاتی برای آماده‌سازی تبریز به عنوان شهر پایتخت گردشگری ۲۰۱۸ معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: برنامه های عملیاتی و کاربردی برای استقبال از تبریز به عنوان شهر پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ و اجرایی کردن شهر گردشگری لازم است .
چهارشنبه 30 دي 1394

فراخوان عمومی شناسایی و جذب سرمایه گذار

فراخوان عمومی شناسایی و جذب سرمایه گذار در راستای انتخاب شهر تبریز بعنوان شهر نمونه گردشگری کشور های اسلامی برای سال 2018 و با عنایت به سیاست های تشویقی سرمایه گذاری مصوب جلسه فوق العاده مورخه 27/3/1393 شورای محترم اسلامی شهر تبریز ، شهرداری تبریز آمادگی خود را برای مشارکت در جهت توسعه و ایجاد زیرساختهای لازم برای جذب حداکثری توریست و گردشگری در شهر تبریز را اعلام می نماید
چهارشنبه 23 دي 1394

دکتر صادق نجفی: محتوای فرهنگی و اقتصادی گردشگری، ریشه در ارتباطات انسانی دارد

دکتر صادق نجفی:
محتوای فرهنگی و اقتصادی گردشگری، ریشه در ارتباطات انسانی دارد شهردار تبریز، با اشاره به جنبه‌های مختلف صنعت گردشگری، گفت: گردشگری از معدود حوزه‌هایی است که محتوای فرهنگی و اقتصادی آن، ریشه در ارتباطات انسانی دارد .
سه شنبه 22 دي 1394

سرپرست سازمان گردشگری شهرداری تبریز: محوریت بودجه سال آینده تبریز، آماده سازی شهری برای سال 2018 خواهد بود

سرپرست سازمان گردشگری شهرداری تبریز:
محوریت بودجه سال آینده تبریز، آماده سازی شهری برای سال 2018 خواهد بود سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: همت و تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز سوق دادن محوریت بودجه سال آینده شهر جهت آماده سازی تبریز برای سال 2018 خواهد بود .
سه شنبه 22 دي 1394

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز: مسوولیت شهردار تبریز در اطلس کشورهای اسلامی، زمینه ساز انتخاب تبریز

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز:
مسوولیت شهردار تبریز در اطلس کشورهای اسلامی، زمینه ساز انتخاب تبریز رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز، مسوولیت شهردار تبریز در اطلس کشورهای اسلامی را، زمینه ای برای انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018 دانست .
سه شنبه 22 دي 1394

در دیدار شهردار تبریز با سرکنسول جدید ترکیه مطرح شد؛ «تبریز 2018» فرصت ارزنده توسعه ارتباطات با مدیریت شهری ترکیه

 در دیدار شهردار تبریز با سرکنسول جدید ترکیه مطرح شد؛
«تبریز 2018» فرصت ارزنده توسعه ارتباطات با مدیریت شهری ترکیه دکتر نجفی در دیدار با سرکنسول جدید ترکیه در تبریز، بر لزوم تاثیرگذاری هر چه بیشتر ارتباط طرفین تاکید کرد .
دوشنبه 21 دي 1394

حجت‌الاسلام حمیدی: دستاوردهای تبریز، ضامن تحقق جایگاه جهانی این شهر است

حجت‌الاسلام حمیدی:
دستاوردهای تبریز، ضامن تحقق جایگاه جهانی این شهر است معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز گفت: دستاوردهای مختلف بین‌المللی تبریز، جایگاه این شهر را در آستانه تبدیل به یک جهان‌شهر قرار داده است.
دوشنبه 21 دي 1394

شهردار تبریز: احصای اهلیت‌ سرمایه‌گذاری در تدوین برنامه‌های «تبریز 2018» ضروری است

 شهردار تبریز:
احصای اهلیت‌ سرمایه‌گذاری در تدوین برنامه‌های «تبریز 2018» ضروری است شهردار تبریز بر لزوم احصای اهلیت‌های سرمایه‌گذاری در خصوص پروژه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری «تبریز 2018» تاکید کرد .
يکشنبه 20 دي 1394

دکتر دبیری: چشم‌انداز برنامه‌های گردشگری، باید فراتر از سال 2018 باشد

دکتر دبیری:
چشم‌انداز برنامه‌های گردشگری، باید فراتر از سال 2018 باشد رییس شورای اسلامی شهر تبریز، نکته کلیدی برنامه‌ریزی‌ها برای پایتختی گردشگری اسلامی تبریز در سال 2018 را تلاش هدفمند و منسجم تمام دستگاه‌های اجرایی عنوان کرد .
يکشنبه 20 دي 1394